درباره GIS


نقشه ها به شما کمک می کنند الگوهای فضایی خود را در دادههای خود قرار دهید تا بتوانید تصمیمات بهتر بگیرید و ببینید که در آن شما باید اقدام کنید. نقشه ها نیز موانع را از بین می برند و همکاری را تسهیل می کنند. ArcGIS به شما کمک می کند تا همه این ها را با نقشه های نقشه برداری تعاملی با کیفیت بالا که به راحتی می توانید آنها را ایجاد و به اشتراک بگذارید.

ایجاد نقشه های تعاملی زیبا

این که آیا شما یک تحلیلگر، توسعه دهنده یا مدیر کسب و کار هستید، می توانید طی چند دقیقه نقشه های باورنکردنی را ایجاد کنید و آنها را به صورت ایمن به اشتراک بگذارید. ArcGIS پلت فرم پیشرفته ای برای ایجاد و ارائه نقشه های زیبا است که بر اهمیت مهم و استفاده از بهترین شیوه ها در کارتوگرافی تأکید می کند.

نقشه های سفارشی را برای هر مخاطب ایجاد کنید

شما مجبور نیستید از ابتدا شروع به ایجاد نقشه های سفارشی کنید. نقشه های ساده، متمرکز و پاسخگو با استفاده از ویدجت های کشیدن و رها کردن را فقط چند دقیقه انجام دهید. یا شما می توانید نقشه های خود را به قالب های مختلفی که برای صنعت شما ایجاد شده است را تغییر دهید که در طول زمان تغییر می کند، مقایسه قبل و بعد از تصاویر و خیلی بیشتر.

ترکیب اطلاعات از بسیاری از منابع

داده های شما را در صفحات گسترده و پایگاه داده ها جمع آوری کرده و سپس آن را با داده های عمومی موجود، فید داده های زنده و یا داده های به اشتراک گذاشته شده توسط سازمان های دیگر ترکیب کنید. ArcGIS به شما اجازه می دهد انواع مختلفی از اطلاعات را بسازید تا به روابط، الگوها و روند های شما نگاه کنید.


https://www.esri.com/en-us/arcgis/mapping-visualization

/ 0 نظر / 10 بازدید